نوروز شاد با مسابقه اینستاگرامی کانون جوانه های بانک ملی ایران

شنبه 26 اسفند 1396 00:00:00
به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1397 مسابقه اینستاگرامی عکاسی را با عنوان «نوروز شاد با کانون جوانه ها» برگزار می شود.

با فرارسيدن سال نو خورشيدي كانون جوانه هاي بانك ملي ايران يك مسابقه عكاسي براي تمامي افراد زير 18 سال برنامه ريزي كرده است. براي شركت در اين مسابقه، افراد می توانند از شادترين و به ياد ماندني ترين لحظات خود با خانواده يا دوستان عكس گرفته و با ارسال به آدرس ها مشخص شده در مسابقه شركت كنند.

علاقه مندان می توانند تا 14 فروردین ماه سال آینده آثار خود را ارسال کنند و نتایج این مسابقه 21 فروردین در سایت و کانال تلگرام کانون اعلام خواهد شد.

قوانين شركت:

هر شرکت کننده مجاز به ارسال یک عکس با موضوع «نوروز شاد» است و در تصاویر ارسالی نیز نباید از برنامه های ویرایش عکس مانند فتوشاپ استفاده شود و یا اینکه آثار از اینترنت دانلود شده باشند.

شرکت کنندگان باید عکس را به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس، سن و شهر خود به آیدی تلگرام kids_bmi @ ارسال کنند و عکس ارسالی در صورت تایید در صفحه اینستاگرام مسابقات بانک ملی ایران به آدرس bmi.festival بارگذاری می شود.

به ده نفر از شركت كنندگان در مسابقه به قيد قرعه هر كدام مبلغ 3.000.000 جايزه تعلق خواهد گرفت. مبلغ جايزه به حساب آرزوي شركت كنندگان واريز خواهد شد.

چاپ خبر | ارسال به دیگران
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0