«برگزاری جشنواره «فجر جوانه ها

چهارشنبه 11 بهمن 1396 00:00:00
به مناسبت ایام مبارک دهه فجر جشنواره عکسی با عنوان" جشنواره فجر جوانه ها" ویژه کودکان و نوجوانان، برگزار می شود.

کاربران علاقمند برای شرکت در این جشنواره می توانند عکسی از  خود با استفاده از پرچم و یا نمادی از پرچم کشور (مثل استفاده از رنگ های پرچم) در عکس، تهیه و به آیدی تلگرام fajraneh@ ارسال کنند.

آثار دریافت شده پس از درج نام و کد، مجدد برای شرکت کنندگان ارسال می شود تا بتوانند با بازنشر عکس خود بازدید بیشتری به دست آورند و در نهایت کسانی که عکس آنها تعداد بازدید بیشتری داشته باشد، برنده این جشنواره خواهند بود.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند عکس های خود را از 12 تا 23 بهمن ماه به آیدی معرفی شده ارسال و تا تاریخ 28 بهمن جهت بازدید بیشتر عکس خود تلاش کنند.

عکس های ارسالی باید علاوه بر رعایت شئون اسلامی و ایرانی، وضوح تصویر، امکان چاپ و استفاده در شبکه های اجتماعی را داشته باشند و همچنین استفاده از نرم افزار جهت تغییر عکس مجاز نمی باشد.

در این جشنواره به 22 نفر از شرکت کنندگان که عکس آنها بیشترین بازدید را داشته باشد ،مبلغ دو میلیون ریال اهدا خواهد شد که این جایزه به حساب آرزوی آنها واریز خواهد شد.

کودکان و نوجوانانی که علاقه مند به حضور در کانون جوانه های بانک ملی ایران هستند می توانند به سایت کانون به آدرس kids.bmi.irمراجعه و بعد از عضویت در سایت به دو صورت اینترنتی و یا حضوری افتتاح حساب نمایند و از مزایای این کانون استفاده کنند.

چاپ خبر | ارسال به دیگران
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0