كارگاه آزمايشي يك روزه آموزش مفاهيم پولي و بانكي

سه شنبه 14 شهریور 1396 00:00:00
گروه آينده سازان كارگاه يك روزه آموزش مفاهيم پولي و بانكي را در مدرسه پسرانه نورفرهنگ برگزار نمود.

در تاريخ سه شنبه مورخ 1396/05/31 كارگاه آموزشي و تفريحي بانك ملي ايران با هماهنگي رسول جمشيدي همكار روابط عمومي اداره امور شعب جنوب تهران در مدرسه پسرانه نورفرهنگ اجرا گرديد.

اين جلسه آموزشي با حضور همكاران گروه آينده سازان، تعدادي از دانش آموزان مدرسه ياد شده و جمعي از اولياي ايشان برگزار گرديد.  در ابتداي جلسه تاريخچه ي شكل گيري پول و به تبع آن بانك ها،‌علت وجودي،‌ اهداف و وظايف بانك به طور مختصر شرح داده شد.  

سپس دانش آموزان با شركت در كارگروه هاي مختلف به صورت عملي با نحوه صدور چك و پشت نويسي آن، پر نمودن فيش نقدي و نحوه تشخيص پول و چك اصلي از تقلبي آشنا شدند. همچنين نحوه مرتب نمودن وجوه هنگام تحويل به متصدي بانك جهت واريز براي ايشان شرح داده شد و با عملكرد دستگاه پول شمار نيز از نزديك آشنا شدند. در پايان برنامه از بين مطالب آموزش داده شده مسابقه اي برگزار و به برندگان جوايزي اهدا گرديد. اين كارگاه به صورت آزمايشي در حال اجرا مي باشد و در آينده اي نزديك به صورت تور يك روزه آموزشي تفريحي در محوطه ادارات مركزي بانك ملي ايران برگزار خواهد شد.


جهت مشاهده گالری تصاویر و بزرگنمایی تصویر بر روی عکس کلیک کنید
چاپ خبر | ارسال به دیگران | ارسال به تلگرام تلگرام
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. تلگرام  اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0