"مسابقه داستان نويسي "قصه هاي خوب از بچه هاي خوب

چهارشنبه 04 امرداد 1396 00:00:00
كانون جوانه ها مسابقه داستان نويسي برگزار مي نمايد

دوستان عزیز کانون جوانه ­ها سلام.

آقای مهدی آذر یزدی را یادتان هست؟ همان نویسنده­ قصه­ های دوست­ داشتنی قصه­ های خوب برای بچه ­های خوب. متاسفانه ایشان در 18 تیرماه 1388 فوت کردند. به همین علت این روز در ایران به نام روز ادبیات کودک و نوجوان نامگذاری شده است. درست است که ما دیگر نمی­ توانیم از خواندن قصه ­های تازه آقای آذر یزدی لذت ببریم. ولی هنوز هم خواندن کتاب­ های قدیم ایشان لذت بخش است.

کانون جوانه ­های بانک ملی ایران براي بزرگداشت اين نويسنده دوست بچه ها يك مسابقه داستان نويسي برگزار مي كند. ما چند خط از شروع یک داستان را برای شما می­ گذاریم. و شما با ذوق و خلاقیت خود بقیه آن را بنویسید و برای ما بفرستید. از تاريخ دهم مرداد ماه تا سي ام همين ماه مي توانيد داستان خود را براي ما بفرستيد. لطفا داستان خود را حتما تايپ كنيد و فايل آن را به صورت پي دي اف( pdf ) براي ما ارسال كنيد. شما و دوستانتان مي توانيد تمامي قصه ها را در سايت بخوانيد و با انتخاب گزينه دوست داشتم به آن امتياز بدهيد. داستان ها توسط داوران ما نيز بررسي شده و به آنها امتياز داده خواهد شد. در تاريخ سي و يكم امتياز داوران بر روي سايت قرار مي گيرد. تا سيزدهم شهريور كاربران فرصت دارند تا به داستان دوستان خود امتياز بدهند. برندگان مسابقه در تاريخ پانزده شهريور معرفي خواهند شد.

شروع قصه:

شب بود. مهتاب و بابا و مامان داشتند از خانه­ ی خاله ناهید برمی­ گشتند.

مهتاب گفت: بابا! بابا! نگهدار. یک بانک این جاست. گفتی می­ خواهی از بانک پول بگیری.

بابا ماشین را کمی جلوتر نگهداشت. مهتاب گفت: بابا! بده من بروم از بانک پول بگیرم.

مامان گفت: نمی­ خواهد بروی. بابا هر کاری داشته باشد از توی خانه اینترنتی انجام می دهد.

بابا گفت: فقط سی چهل تومان می­ خواهم. توی کیفم پول ندارم.  

مهتاب کارت را از بابا گرفت. و دوید طرف بانک. وقتی جلو دستگاه خودپرداز رسید دید یک فرشته روی دستگاه نشسته است.  .  .  .

 

شرایط شرکت در مسابقه:

1ـ عضويت در كانون جوانه ها

2ـ قصه­ ها حتما باید در ادامه چند خط اول باشند.

3ـ داستان را خودتان بنويسيد و از پدر يا مادرتان كمك نگيريد. .

4ـ نام و مشخصات خود را در متن، بالا و یا پایین داستان ننویسید.

به پنج نفری اولی که قصه آنها بیشترین امتیاز را به دست آورده باشد هر کدام سه میلیون ریال، به ده نفر دوم هر کدام پانصد هزار ریال، ده نفر سوم هر کدام سیصد هزار ریال و ده نفر چهارم هر کدام دویست هزار ریال جایزه تعلق خواهد گرفت که به حساب آرزوی آنان واریز خواهد گردید.

براي ارسال آثار خود به آدرس زير يا صفحه آثار ادبي در داخل سايت مراجعه نماييد. هنگام ارسال داستان خود لازم است يك تصوير مناسب نيز براي داستان خود انتخاب نموده و در سايت بارگذاري كنيد.

منتظر قصه ­های شما هستیم.

یادتان باشد هر چه زودتر قصه خود را بفرستید، دوستان بیشتری می­ توانند آن را بخوانند.

لينك ورود به صفحه مسابقه

چاپ خبر | ارسال به دیگران | ارسال به تلگرام تلگرام
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. تلگرام  اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0