«یک ماه، دو کتاب» ویژه ماه مبارک رمضان

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 10:30:00
بعد از مسابقه استانی سال گذشته دوستان زیادی برای ما پیام فرستادند و درخواست یک مسابقه دیگر داشتند. خبر خوبی برای این دوستان داریم.

كانون جوانه هاي بانك ملي ايران با همكاري ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اين بانك‏ به مناسبت ماه مبارک رمضان یک مسابقه قصه خوانی با نام "یک ماه، دو کتاب" برگزار می نمايد. کتاب های منتخب، مجموعه دوجلدی داستان راستان از آثار استاد شهید مرتضی مطهری می باشد. شما کاربران عزیز کانون جوانه ها، می توانید دو جلد کتاب داستان راستان را از جلد یک و جلد دو دانلود کنید و پس از مطالعه آنها، در آزمون ما شرکت کنید.

قرعه کشی در بین کسانی که به همه سوالات پاسخ صحیح داده باشند انجام می شود و به 20 نفر از برندگان هر کدام مبلغ دو میلیون ریال به حساب آرزوی ایشان واریز خواهد شد.

سوالات مسابقه از داستان های: "رسول اکرم و دو حلقه جمعیت" ، "خواهش دعا" ، "بستن زانوی شتر" ، "مردی که اندرز خواست" ، "بازار سیاه" ، "خواهش مسیح" ، "امام صادق(ع) و گروهی از متصوفه" ، "شهرت عام" از جلد اول و داستان های "امتحان هوش" ، "پول با برکت" ، "اولین اشعار" ، "درمحضر عالم" ، "هشام و طاووس یمانی" ، "حتی برده فروش" ، "اذان نیمه شب" از جلد دوم انتخاب شده اند. برای شرکت در مسابقه می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید.


چاپ خبر | ارسال به دیگران
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0