اگر می خواهید همه چیز را در مورد پول بدانید.
اگر می خواهید بدانید چگونه می توان پول زیادی جمع كرد.
اگر می خواهید در آینده جزء افراد موفق در امور مالی باشید.
اگر می خواهید بازی و سرگرمی را در كنار همه آنها داشته باشید و اگر می خواهید آرزوهای دور و نزدیكتان برآورده شود.
حتماً سفری به جزیره ما داشته باشید . قبل از ورود حتما مطالب این صفحه را تا آخر بخوانید. سفر خوشی را برای شما آرزومندیم.


انواع ورود به جزیره
به دو روش می توان وارد جزیره آرزوها شد:

         

مسافران با ساكنین چه فرقی دارند؟

همه مسافران عزیز جزیره می توانند از بازی ها، شهر قصه ها، صفحه بومیان جزیره و صندوقچه اطلاعات جزیره بازدید كرده و استفاده كنند. اما اجازه ورود به قصر طلایی آرزوها و تونل گنج فقط به ساكنین دارای حساب آرزو داده می شود.
راستی گشتن در جزیره برای مسافران در حد یك سرگرمی است ولی ساكنین با سرزدن به هر قسمت جزیره امتیاز می گیرند و درجه آنها بالاتر می رود.

می خوام فقط مسافر جزیره باشم!
سفر در جزیره ما بسیار آسان می باشد. كافیست خودتان را در این صفحه به ما معرفی كنید تا به عنوان مسافر اجازه ورود به جزیره ما را داشته باشید.
جزیره ما اجازه ورود به همه دوستان زیر 18 سال را می دهد، ولی در صورتی که محیط آن با روحیات شما سازگار نبود می توانید از بخش جوانان کانون جوانه های بانک استفاده نمائید.

می خواهم ساكن جزیره باشم!
اگر می خواهید جزء ساكنین جزیره بوده و از امتیازات جزیره (جوایز، مسابقات و رسیدن به آرزوها) بهره مند شوید باید با كمك والدین خود روی دكمه ی ساكن جدید كلیك كنید.
با كلیك روی این گزینه شما به صفحه ورودی درگاه بانك ملی هدایت می شوید و باید در آن صفحه گزینه ی كاربر جدید را انتخاب و اطلاعاتتان را تكمیل كنید.

ساكن جزیره هستم!
اگر قبلا ساكن شده اید روی گزینه ورود ساكنین كلیك كنید و در صفحه درگاه بانك ملی شناسه و رمز عبور خود را وارد كنید.
دوستان خوب توجه كنید برای اینكه جزء ساكنین برتر جزیره ما باشید باید با مراجعه به یكی از شعب ما یك حساب آرزو باز كرده و شماره حساب خود را به شهرداران جزیره بدهید تا اسم شما جزء ساكنین برتر جزیره ثبت شده و امتیازات ویژه به شما تعلق بگیرد.
و میان جزیره آرزوها منتظر شما هستند.

حساب آرزو چیه؟
دوست دارید دوچرخه و لپ تاپ بخرید؟ ایکس باکس و پلی استیشن جدید آمده، دوست دارید آن را داشته باشید ولی پدر و مادر نگران آینده شما هستند و نمی توانند پولی را كه برای آینده شماست صرف خرید آنها كنند، ما راه حلی برای شما داریم.
داشتن یك حساب پس انداز برای هركسی لازم است. ما یك حساب جدید برای شما درست كردیم كه شما با باز كردن حساب علاوه بر اینكه می توانید پولهایتان را جمع كنید، به این كار شما جایزه داده می شود و از همه مهمتر بدون اینكه پولتون خرج بشه و پدر و مادرها نگران آینده شما بشوند، كمكتون می كنیم تا به آرزوهایتان برسید.
آرزوها واقعی می شوند!
با حساب آرزوی بانک ملی ایران
   
نام
نام خانوادگی:
شماره همراه:
آدرس ایمیل:
بچه ها برای ورود به جزیره بهتره از نسخه آخر مرورگر فایر فاکس که ما پیشنهاد می کنیم استفاده کنید، همچنین برای دیدن تصاویر متحرک سایت باید نرم افزار به روز فلش پلیر رو هم نصب کنید، در غیر این صورت ممکنه در استفاده از امکانات سایت دچار مشکل بشید.